sd sd sd

SİNOP CEZA İNFAZ KURUMLARI PERSONELİNCE BİRLİK BERABERLİK VE TANIŞMA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

    Sinop E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Abdulhamit DENİZCİ’ nin görevine yeni başlaması dolayısıyla, Kurum Personelinin katılımıyla Birlik Beraberlik ve Tanışma yemeği düzenlendi.

       Sinop Orduevinde düzenlenen yemeğe Sinop Cumhuriyet Başsavcısı Duygu BAYAR, Cezaevi Savcısı Yücel ERTAŞ, Kurum Müdürü Abdülhamit DENİZCİ, Kurum 2. Müdürleri İsmail TEKELİ, Kadriye ARSLAN, Duran ARAR ve yaklaşık 200 Kurum Personeli katıldı.

       Ceza İnfaz Kurumları personelinin moral motivasyonunun arttırılması, personel arası birlik ve beraberliğin sağlanması adına, ayrıca Abdülhamit DENİZCİ’ nin Sinop E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumlarına Kurum Müdürü olarak görevine yeni başlaması dolayısyla bir tanışma yemeği düzenlendi.

      Samimi ve sıcak bir ortamda geçen yemekte bir konuşma yapan Kurum Müdürü Abdülhamit DENİZCİ, “Kurum Müdürü olarak göreve yeni başladım, geçen kısa süre zarfında edindiğim ilk izlenim Kurum personelimizin gayet sıcak ve güleryüzlü olduklarını gördüm ve buraya atandığım için kendimi şanslı hissediyorum. Kurum personelimizin bu tür faaliyetlerle kaynaşması, birlik ve beraberlik içinde hareket etmeleri beni de çok sevindirdi. Bu birlikteliğin bundan sonra da artarak devam edeceğine inanıyorum. Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz, Ülkemiz 15 Temmuz’ da haince bir darbe girişimine maruz kaldı. Bu ve buna benzer Ülke bütünlüğümüze karşı düzenlenecek her türlü olaya karşı birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Bu vesileyle bu yemeğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese ve bu akşam bizleri yalnız bırakmayarak aramızda olan Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Duygu BAYAR’ a ve Cezaevi Savcımız Yücel ERTAŞ’ a çok teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

      Yemekte bir konuşma yapan Cumhuriyet Başsavcısı Duygu BAYAR, “Görevine yeni başlayan Kurum Müdürü Abdulhamit DENİZCİ’ ye yeni görevinde başarılar diliyorum. Ceza İnfaz Kurumları personeli olarak sizler zor bir görevi yerine getiriyorsunuz, amacımız mekan ve yer ayırt etmeksizin Devletimize, Ülkemize elimizden gelenin en iyisini yapmak olmalıdır. Sizlere görevlerinizde başarılar diliyorum. Yeni Kurum Müdürümüz ile birlikte inşallah bundan sonra çok iyi çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. Açık Ceza İnfaz Kurumu içinde spor kompleksi yapılması için çalışmaların başladığını, umarım yakın zaman içinde hükümlülerin ve siz Kurum Personelinin istifade edeceği güzel bir tesis inşa edileceğine inanıyorum. Bu yemeğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.


      Yemekte daha sonra Cumhuriyet Başsavcısı Duygu BAYAR, Kurum Personelinin oturduğu masaları tek tek dolaşarak onlarla bir süre sohbet etti. Yemek toplu olarak çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

 
Sinop E Tipi Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.